Biz Kimiz?

Hakkımızda

About

Biz Kimiz?

GamingVDS Teknolojileri ve İnternet Hizmetleri 2020 yılında kurulmuş olup ITM Yazılım firmasının Markası olarak hizmet vermektedir. Kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Proje Danışmanlığı, IT Danışmanlığı, Web Tasarım, Yazılım Danışmanlığı, Sanal Sunucu ve Web Hosting gibi konularda uzmanlık kazanmış, sektörde yönetim bilgi sistemleri alanında hizmetleri ve hizmet anlayışı öncü firmalar arasında yerini almıştır. Şu an GamingVDS, hizmetleri ve hizmet verdiği kurum ve kuruluşlarla beraber büyümeye devam ediyor!

Vizyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürerek kalıcı müşteri memnuniyetleri sağlamak.

Misyonumuz

Alanlarında bilgili çalışanlarımız ile, müşterinin beklentilerinin çok üzerinde hizmetler verebilen, çağın gerektirdiği değişimlere açık, müşterisi olmaktan gurur duyulan, global, gelişerek büyüyen kalıcı bir marka.

1856

GB Ram

138

TB Depolama

876

Toplam Sipariş

638

Yanıtlanan Destek Talebi